IMS

IMS

IMS to czołowa agencja marketingowa w Polsce, specjalizująca się w dziedzinie marketingu sensorycznego. Współpraca z IMS to gwarancja skutecznego kreowania wizerunku firmy, dzieje się dzięki tworzeniu odpowiedniego klimatu w miejscu sprzedaży, wykorzystując przy tym nowoczesną rozwiązania oraz techniki, które umożliwiają skuteczne i trafne kreowanie nastrojów w sklepach i centrach handlowych. Jedną z najbardziej skutecznych technik IMS jest aromamarketing, opierający się na odpowiednio skonstruowanych kompozycjach zapachowych.

Dobry marketing oddziałuje na wszystkie zmysły człowieka, również te zapachu, dzięki prawidłowo dobranej kompozycji klienci zaczynają kojarzyć dany sklep pozytywnie, jednocześnie zostają w ten sposób zniwelowane wszystkie nieprzyjemne zapachy. Poza aromamarketingiem, agencja oferuje także usługi z zakresu audiomarketingu, polega to na tworzeniu spotów reklamowych w telewizjach oraz radiach na terenie centrów handlowych.

IMS organizuje premiery oraz inne imprezy promocyjne, które pozytywnie wpływają na wizerunek marki. Firma zapewnia najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu digital signage. Jak widać IMS oferuje różnorodne usługi, które okazują się niezwykle skuteczne na rynku.


Kontakt: biuro@ims.fm

Strona www: http://www.ims.fm

Adres: ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa

Telefon kontaktowy: 22 870 67 76