Kancelaria Adwokacka NKR

Kancelaria Adwokacka NKR

Najlepsza kancelaria adwokacka na Górnym Śląsku? To z pewnością Kancelaria Prawna KNR. Firma od wielu lat działa z powodzeniem na rynku. Zespół doświadczonych prawników gwarantuje usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczą setki rekomendacji oraz wielu zadowolonych klientów. Zakres działalności kancelarii obejmuje wiele gałęzi prawa, m.in. prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze oraz prawo pracy. To właśnie szeroki zakres świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta spowodowały, że Kancelaria KNR jest liderem wśród konkurencji. Pracownicy oferują również porady prawne – pierwsze spotkanie jest w całości bezpłatne, więc zapraszamy do osobistego sprawdzenia proponowanych usług. Kancelaria pomaga również przedsiębiorcom. Zastępstwo procesowe w procesach gospodarczych przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej, doradztwo prawne w zakresie prawa pracy – to tylko niektóre z oferowanych usług, które polecają nasi klienci.

Kancelaria adwokacka

Jedna z filii naszej kancelarii mieści się na obszarze Chorzowa. Oferujemy kompleksowe usługi prawnicze i doradztwo. Nasi prawnicy posiadają ogromną wiedzę, która wykorzystują w każdej sprawie oraz przy udzielaniu porad. Z naszych usług korzystają również właściciele firm, dla których przygotowaliśmy pomoc przy rozpoczęciu działalności, sporządzaniu umów cywilnoprawnych i windykacji należności związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Adwokat

Kancelaria Prawna NKR należy do najlepszych na terenie Katowic. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych adwokatów, którzy udzielają kompleksowych porad prawnych oraz prowadzą sprawy karne. Z naszych usług skorzystało wielu klientów. Większość z nich ceniła nasze działania za pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie -staramy się pomóc w każdej sytuacji. Zapraszamy na pierwszą, darmową wizytę w celu uzyskania porady oraz innych szczegółowych informacji.

Rozwód

Nasi adwokaci specjalizują się w sprawach rozwodowych. Indywidualne podejście do sprawy oraz sumienność pozwalają na uzyskanie zadowalających rezultatów. Prowadzenie tego typu spraw wiąże się z odpowiedzialnością, dlatego nasi prawnicy to eksperci, którzy zawsze poświęcają się danej sprawie w 100%.

Nazwa Kancelaria Adwokacka NKR
adres: ul. Plac Pod Lipami 5, 40-467 Katowice
telefon: +48 32 603 61 68
e-mail: nkr@nkr.com.pl
strona: http://www.nkr.com.pl