Klinika Medyk

Klinika Medyk

Klinika Medyt oferuje bogaty zakres usług medycznych. Lekarze różnych specjalizacji pomagają w odpowiednim zdiagnozowaniu każdego problemu i proponują najlepsze rozwiązanie, które pozwoli ten problem zminimalizować. Decydując się na prywatną klinikę pacjent skorzystać może z szeregu usług, m.in.:

  • usuwanie znamion i blizn przy pomocy nowoczesnego lasera, pozwala na poprawę wyglądu skóry, a przy tym jest zabiegiem mało inwazyjnym. Dzięki zastosowaniu lasera na skórze nie zostają widoczne rany, a przy tym całość goi się bardzo szybko,
  • usuwanie hemoroidów – ten wstydliwy problem dotyka ok. połowy Polaków. Używanie kremów i próby samodzielnego leczenia problemu żylaków odbytu mogą być nieskuteczne i spowodować jedynie, że problem się nasili. Dużo lepszym rozwiązaniem jest powierzenie swojego zdrowia w ręce profesjonalistów i wybranie nowoczesnego zabiegu, który szybko pozwoli na pozbycie się hemoroidów.
  • medycyna estetyczna  – powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek i inne drobne zabiegi poprawiające wygląd i samopoczucie pacjentów najlepiej wykonywać w renomowanych gabinetach.

 

Adres: 70-242  Szczecin, ul. Bogusława 30 i 74-100 Gryfino, ul. Kościelna 35/6

Telefon kontaktowy +48 577 811 759

Poczta: rejestracja@klinikamedyk.pl

Strona internetowahttp://klinikamedyk.pl/

Dodaj opinie

Your email address will not be published.