Laseroterapia

Laseroterapia

W Laseroterapii w Poznaniu skorzystać można z profesjonalnych usług wykonania zabiegów kosmetycznych przy użyciu lasera. Dzięki możliwościom nowoczesnej kosmetologii można zminimalizować blizny i rozstępy oraz usunąć niechciane tatuaże czy nieudany makijaż permanentny.

Usuwanie rozstępów i blizn to zabieg radiofrekwencji mikroigłowej, która w skrócie polega na wykonaniu setek mikronakłuć, które pobudzają skórę do odbudowy. Energia przekazywana przez RF mikroigłowy precyzyjnie dosięga głębokich warstw skóry. Taki rodzaj zabiegu pozwala na zminimalizowanie czasu potrzebnego na wygojenie się ran, dzięki czemu skóra szybko uzyskuje zdrowy wygląd. Usuwanie blizn i rozstępów wymaga serii zabiegów – jedno spotkanie może być niewystarczające dla usunięcia zmian skórnych.

Usuwanie tatuaży i makijaży permanentnych wykonywane jest przy pomocy lasera typu Q-switch, który umożliwia usunięcie pigmentu ze skóry. Laser powoduje rozbicie pigmentu i w końcowym efekcie ich usunięcie. Taka metoda jest jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod usuwania niechcianych rysunków na ciele. Zapraszamy do konsultacji w zakresie usuwania makijaży permanentnych i tatuaży – odpowiednio dobrana seria zabiegów umożliwia osiągnięcie satysfakcjonujących efektów.

Adres: ul. Grunwaldzka 74 – gabinet nr 1, Poznań

Telefon kontaktowy: 509 180 160

Poczta: preferowany kontakt telefoniczny

Strona internetowahttp://laseroterapia-poznan.pl/

Dodaj opinie

Your email address will not be published.