Królestwo Rowerów

Królestwo Rowerów

Jako grupa specjalistów wiemy o rowerach praktycznie wszystko. Od kilku lat prowadzimy internetowy sklep rowerowy, który słynie z najlepszej obsługi oraz doradztwa na wysokim poziomie. Rowerowe Królestwo to sklep oferujący sprzęt czołowych producentów, takich jak Trek, Kross, Le Grand, Haibike, Winora, Staiger, Diamant – każdy znawca rowerów zna te marki i wie, że produkują one naprawdę dobre rowery.

Nasz asortyment jest stale poszerzany o nowe pozycje, więc każda osoba  znajdzie to, czego szuka. Jakość oferowanych produktów została doceniona przez naszych klientów, o czym świadczą bardzo dobre recenzje oraz opinie pojawiające się w sieci. Każdy produkt wysyłany jest błyskawicznie, więc proces sprzedaży przebiega szybko i sprawnie. Współpracujemy ze znanymi firmami kurierskimi, dzięki czemu przesyłki są bezpieczne i trafiają w całości do rąk klientów.

Jako miłośnicy rowerów, wiemy na ich temat prawie wszystko. Cały czas  poszerzamy naszą wiedzę i czytamy na temat pojawiających się produktów, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami. Nasi pracownicy służą profesjonalnym doradztwem oraz pomocą przy wyborze sprzętu rowerowego. W każdym przypadku stawiamy na indywidualne podejście do klienta, co pozwala nam na maksymalne zrozumienie jego potrzeb. Nasza obsługa została nieraz doceniona przez internautów, o czym świadczą bardzo dobre opinie widniejące w internecie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę www i zapoznaj się z naszą ofertą.


Kontakt: sklep@krolestworowerow.pl

Strona www: krolestworowerow.pl

Telefon kontaktowy: (+48) 516 758 148